Strona główna
Organizacja KM
- cele ustawowe
- schemat organiz.
- teleinformacje
- dane adresowe
Aktualności
- imprezy
- ćwiczenia
- przetargi
Akcje ratownicze
- opisy i analizy
- statystyki
- foto-album
Wydziały KM PSP
- organizacyjno-kadr.
- operacyjno-szkol.
- kontrolno-rozpozn.
- kwatermistrzowski
- finansów
Jednostki Ratowniczo- Gaśnicze
- JRG-1
- JRG-2
- JRG-3
- JRG-4
- JRG-5
Dla SZKÓŁ
Monitoring-wykaz firm
Praca w PSP
Pytania i odpowiedzi
Kronika KM PSP
Pliki do pobrania
Linki
Mapa serwisu
Kontakt e-mail
Polityka jakości
Bezpieczeństwo
Biluletyn Informacji Publicznej Komendy Miejskiej PSP w Szczecinie
biuletyn informacji publicznej

Szukaj w sieci
Szukaj w witrynie
netsprint

POMÓŻMY MARCINOWI STANĄĆ NA NOGI!
Apel o pomoc dla Marcina Cepy...
Szanowni Państwo, szczecińscy strażacy zwracają się z gorącą prośbą o pomoc finansową dla naszego kolegi sekcyjnego Marcina Cepy. 29-letni Marcin uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego stracił obie nogi poniżej kolan oraz ma poważnie uszkodzony staw łokciowy. Do dnia wypadku to Marcin ofiarnie i bezinteresownie pomagał wszystkim potrzebującym, jako strażak z JRG Nr 5 w Szczecinie brał czynny udział w działaniach ratowniczych w Szczecinie i jego okolicach - teraz to on potrzebuje Naszej pomocy. Mimo poważnych skutków wypadku, zarówno lekarze jak i sam Marcin są optymistami.
Apel o pomac dla Marcina Cepy
Ci pierwsi potwierdzają jego zaangażowanie i chęć szybkiej rehabilitacji i powrotu do czynnego życia, on sam natomiast chce uczestniczyć w normalnym życiu - prywatnym i zawodowym. Wierzy w swój powrót do pracy i założenie szczęśliwej rodziny. Pomóżmy mu w tym momencie jego życia, a z pewnością odwdzięczy się nam. Zakup odpowiednich protez pozwoli mu w pełni samodzielnie funkcjonować - ten młody strażak udowodni, że takie przeciwności losu nie złamią jego charakteru!! Nam obiecał - a my jemu wierzymy!!!
Wszyscy, którym nie jest obojętna sytuacja poszkodowanego strażaka oraz jego rodziny, proszeni są o dobrowolne wpłaty na rachunek bankowy:
Ochotniczej Straży Pożarnej "Szczecin"
ul. Ogińskiego 15, 71-431 Szczecin
nr: 50 1940 1076 3020 1482 0005 0000
z dopiskiem: "Pomoc dla Marcina".

Dla przeleów z zagranicy:
Kod SWIF bnku LUBWPLPR
Kod IBAN uzyskujemy przez dodanie przed numerem konta literek PL
Zbiórka prowadzona jest na podstawie zgody MSWiA Nr 263/2011 z dnia 3 listopada 2011 r.

Przekaż 1% podatku na pomoc dla Marcina...
Przekaż 1% podatku na pomoc dla Marcina
*kliknij na baner aby powiększyć widok
Możesz pomóc również przez umieszczenie linku, banera lub ulotki z informacją o pomocy dla Marcina na Waszej stronie internetowej. Poniżej kilka propozycji do pobrania:

Strażacki Bal Charytatywny dla Marcina...
relacja z Strażackiego Balu Charytatywnego
Fotoalbum - relacja z Strażackiego Balu Charytatywnego na rzecz Marcina Cepy w Domu Kultury "Słowianin" w dniu 10.02.2012r.
W dniu 10.02.2012 roku w Domu Kultury "Słowianin" w Szczecinie odbył się Strażacki Bal Charytatywny, którego celem było zebranie pieniędzy mających pomóc w zakupie protez naszemu koledze Marcinowi Cepa z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej Nr 5. Marcin w sierpniu 2011 roku uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego stracił obie nogi i poważnie uszkodził rękę.
Na balu bawiło się ponad 200 osób. Wśród nich znaleźli się strażacy PSP, OSP, ich znajomi i przyjaciele oraz specjalnie do poprowadzenia balu zaproszeni goście: Piotr Baron - dziennikarz i prezenter Programu 3 Polskiego Radia oraz Michał Janicki - aktor Teatru Polskiego w Szczecinie.
Głównymi atrakcjami na balu była licytacja, w której można było wylicytować wiele ciekawych przedmiotów i zaproszeń m.in. zaproszenie na kolację z Moniką Pyrek, bilet lotniczy dla rodziny do Krakowa i z powrotem, czy pobyt w Brukseli i zwiedzanie Parlamentu Europejskiego. Wieczór uświetniły również pokazy tańca jak i pokaz barmański. Wszystkim przybyłym czas uprzyjemnił zespół After Big Beat Blues na przemian z DJ-em.
Całkowity dochód z balu wyniósł około 34 000 zł.
Bal został zorganizowany przez Komendę Miejską PSP w Szczecinie, Oddział Zachodniopomorski SITP oraz Dom Kultury "Słowianin".
Strażacki Bal Charytatywny
*kliknij na baner aby powiększyć widok

Aukcje charytatywne na Allegro dla Marcina...

Marcina Cepy Marcina Cepy
Data aktualizacji strony: 18.02.2012 12:45 PM

Wszystkie materiały foto, wideo, audio i opracowania tekstowe oraz inne zamieszczane na stronach witryny Komendy Miejskiej PSP w Szczecinie można wykorzystywać tylko w celach informacyjnych, szkoleniowych i edukacyjnych za zgodą Komendy. Zabronione jest wykorzystanie do celów komercyjnych i innych niż wymienione powyżej.

powrót powrót do poprzedniej strony

 

Podstawowe zadania realizowane przez Komendę Miejską PSP
w Szczecinie
akcje ratowniczo-gasnicze psp
zdjęcie psp Organizowanie i prowadzenie akcji ratowniczo - gaśniczych i gaszenie pożarów. Ratowanie zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt i mienia obywateli.
zdjęcie psp
ratownictwo techniczne psp
Organizowanie i prowadzenie akcji ratownictwa technicznego podczas katastrof, wypadków i innych miejscowych zagrożeń. zdjęcie psp
zdjęcie psp
szkoleniowo-wychowawcze psp
zdjęcie psp Prowadzenie działalności szkoleniowo - wychowawczej oraz organizowanie ćwiczeń, zawodów strażackich, szkoleń i spotkań z młodzieżą.
zdjęcie psp
rozpoznawanie zagrożeń psp
Rozpoznawanie zagrożeń i ich likwidacja oraz nadzór i egzekucja przestrzegania przepisów ppożarowych i innych w zakresie bezpieczeń-
stwa.
zdjęcie psp
zdjęcie psp
ratownictwo chemiczne psp
zdjęcie psp Organizowanie i prowadzenie akcji ratownictwa chemiczno- ekologicznego oraz działania podczas innych klęsk żywiołowych w tym powodzi.
zdjęcie psp
ustalanie przyczyn zagrozeń psp
Wstępne ustalanie przyczyn powstania pożarów i innych miejscowych zagrożeń, przyczyn ich rozwoju oraz współpraca z innymi służbami w tym zakresie. zdjęcie psp
zdjęcie psp

 
 
Komenda Miejska PSP w Szczecinie ©2003, polityka jakości, bezpieczeństwo, webmaster ...